Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 10 Aug
kl 19:30 - 21:00
KAMP FIL G16
Tue 17 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 24 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 24 Aug
kl 19:30 - 21:00
KAMP FIL G16
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 19:15
KAMP FIL G11
Tue 31 Aug
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 7 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 7 Sep
kl 19:30 - 21:00
KAMP FIL G16
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 19:15
KAMP FIL G11
Tue 14 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 19:15
KAMP FIL G11
Tue 21 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 21 Sep
kl 19:30 - 21:00
KAMP FIL G16
Tue 28 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Thu 30 Sep
kl 18:00 - 19:15
KAMP FIL G11
Tue 5 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 12 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 19 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 26 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 2 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 9 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 16 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 23 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 30 Nov
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 7 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Tue 14 Dec
kl 17:30 - 19:00
Trening FIL G11
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 1 Jul
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Thu 27 May
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:30 - 20:00
UTLEID HEL BANE MIF
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 25 May
kl 19:00 - 20:30
UTLEID Halv BANE Eiker Fotball
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:30 - 20:00
Utleid Halv bane MIF
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 25 May
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Thu 20 May
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Wed 19 May
kl 18:30 - 20:00
UTLEID HEL BANE MIF
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 18 May
kl 19:00 - 20:30
HEL BANE - Utleid Eiker Fotball
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 18 May
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Mon 17 May
kl 18:30 - 20:00
UTLEID HEL BANE MIF
Kunstgressbane  
  Les mer  
Thu 13 May
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Wed 12 May
kl 18:30 - 20:00
UTLEID HEL BANE MIF
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 11 May
kl 19:00 - 20:30
HEL BANE - Utleid Eiker Fotball
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 11 May
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Mon 10 May
kl 18:30 - 20:00
UTLEID HEL BANE MIF
Kunstgressbane  
  Les mer  
Thu 6 May
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Wed 5 May
kl 18:30 - 20:00
UTLEID HEL BANE MIF
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 4 May
kl 19:00 - 20:30
HEL BANE - Utleid Eiker Fotball
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 4 May
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Mon 3 May
kl 18:30 - 20:00
UTLEID HEL BANE MIF
Kunstgressbane  
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:30 - 20:00
UTLEID HEL BANE MIF
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 19:00 - 20:30
HEL BANE - Utleid Eiker Fotball
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 18:30 - 20:00
UTLEID HEL BANE MIF
Kunstgressbane  
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 19:00 - 20:30
HEL BANE - Utleid Eiker Fotball
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 17:30 - 19:00
HALV BANE - FIL Trening
Kunstgressbane  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline